Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[o2] oswietlenie wewnątrz samochodu fixuje

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [o2] oswietlenie wewnątrz samochodu fixuje

    to nie ma sensu jeszcze pojezdzi no chyba ze mechanik stwierdzi ze ciezko pracuje lub ma luzy a tak to nie ma sensu
    [scroll:d077aef450]Moja Czesia 1.6 TDI CR DSG---SPRZEDANA------> Jest Lexus CT200h [/scroll:d077aef450]

  • #2
    [o2] oswietlenie wewnątrz samochodu fixuje

    wczoraj odebrałem nową O2 (podstawowa)

    dopiero wieczorem kapnąłem się ze nie działa światełko przy otwieraniu drzwi oraz w bagażniku i jak się potem okazało dioda w popielniczce. Zgłosiłem usterkę sprzedawcy...

    podczas jazdy na dłuższej trasie zapaliła się diodka przy popielniczce. Odrazu sprawdziłem światło na suficie i też działało. Następnie za jakiś czas znów ciemnia.... JAkieś pomysły ? Na początku myślałem ze to bezpiecznik ale to by się nie pojawiało i nie znikało...

    Nie działa mi tez domówiony tempomat - ponoć brakuje jakiegoś modułu, ale może to ma jakiś wspólny obwód zasilania z oświetleniem w środku?
    ----===LPG Powered By GABOREK===---

    Komentarz


    • #3
      Cóż nowiutkie autko to niestety albo stety tylko servis niech podepna sie do kompa i powinni cos temu (tempomatowi) zaradzic i pewnie z oswietleniem moze coś wyjdzie?
      Jest Skoda Octavia 1,9 tdi Jest Seat Alhambra 1,9 tdi
      Była Skoda Octavia 1.9 sdi , VW Passat b5 fl 1.9 tdi , Opel Vectra C 3.0 cdti
      A mówiła mama -
      "Ucz się synu na ginekologa, bo to i forsy dużo i ręce cały czas w cieple" - mruczał pod nosem kierowca TIR-a zmieniając w mroźną noc koło w naczepie.
      http://campaign.scania.com/v8/

      Komentarz


      • #4
        to była by ciekawa konstrukcja... wspólny moduł oświetlenia popielniczki, drzwi i tempomat..... może jest konkretna sekwencja odpalania a na poważnie to jedź do serwisu i nich ci nie ściemniają z tempomatem, bo skoro nowiutkie autko i dobierałeś w opcjach tempomat to z fabryki musiał wyjechać działający, a jeżeli misie serwisowe bawiły się w dokładkę to powinni wiedzieć jaki masz mieć moduł sterowania w kierownicy to oczywiście nie jest pewnik, bo mój moduł dalej nie współpracuje z wielofunkcyjną kierownicą, ale skoro masz nowego furaka to ciśnij i wymagaj. w końcu to skoda, a nie fiat.

        Komentarz


        • #5
          to była by ciekawa konstrukcja...
          kolego ale wiesz ze Skoda zaskakuje nas wszystkich np. ja miałem problem z pradem w zapalniczce i powiedz co ma wspólnego blokada dzialania tylnych szyb a właśnie tym pradem ? :?:
          a tak na powaznie >>KATER<< wal do serwisu i z grubej rury nie za jakies byle jakie autko wywaliles kupe forsy tak jak >>OORSOO<< pisze to nie fiat :!: :!: :!:
          Jest Skoda Octavia 1,9 tdi Jest Seat Alhambra 1,9 tdi
          Była Skoda Octavia 1.9 sdi , VW Passat b5 fl 1.9 tdi , Opel Vectra C 3.0 cdti
          A mówiła mama -
          "Ucz się synu na ginekologa, bo to i forsy dużo i ręce cały czas w cieple" - mruczał pod nosem kierowca TIR-a zmieniając w mroźną noc koło w naczepie.
          http://campaign.scania.com/v8/

          Komentarz


          • #6
            Romekm76, no niby racja, ale zawsze to jakaś egzotyka rozumiem jak u mnie, podłączenie funkcji kierownicy wyłącza wspomaganie i masz wybór, kręcić kółkiem jak w nysce i delektować się przłączaniem muzy w radiu, ale luksusowo śmigać i tylko marzyć, że przyciski zaczną działać. nie zmienia to faktu, że trzeba cisnąć ASO i nie dawać sobie wciskać kitu

            Komentarz


            • #7
              luzik ponoć zamówili już odpowiedni moduł ;-) Ale kazali czekać kilkanaście dni.

              A pomysł z powiązaniem wady oświetlenia i tempomatu przyszedł mi do głowy jak obejrzałem tablicę bezpieczników.
              ----===LPG Powered By GABOREK===---

              Komentarz


              • #8
                stary !! masz nowy wózek, nie zaglądaj nigdzie, bo powinienieś żyć luksusem nowego komfortowego samochodu
                ważne, żeby szybko to zrobili, a moduł nie był produkowany w meksyku

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez Romekm76
                  luzik ponoć zamówili już odpowiedni moduł ;-) Ale kazali czekać kilkanaście dni.
                  No to skoro dali dupy to zapytaj kierownika serwisu jak Ci to wynagrodzą ? ja bym był bezczelny i to zrobił w kocu zamawiałem takie a nie inne auto i powinno wyjechać całkowicie sprawne a nie z jakąś nie doróbką.
                  O rany - jedna siódma życia to poniedziałek

                  Komentarz


                  • #10
                    Wiadomo, od ASO wymagam a tu pytam bardziej z ciekawości

                    Kupiłem postawową wersję 1.6 + metalic + klima + gaz + tempomat. Poszedłem do salonu akceptując cenę taką jaka była. Nic nie naciskałem.

                    Dali wydaje mi się dobrą cenę poza zniżką fabryczną (chyba 9500) dostałem rabat 3% od salonu oraz gratis listwy boczne, dywaniki, panel do niefabrycznego radia, chyba jeszcze czujnik temperatury (ten może jest w standardzie, juz sam nie wiem)

                    Tempomat jest mi potrzebny bo mam problem na trasach 1000km z pozycją nogi na gazie więc się nie wykręcą. Ale rozmowy są na poziomie więc raczej wszystko będzie po mojej myśli
                    ----===LPG Powered By GABOREK===---

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X